رادیاتور قرنیزی پویا
رادیاتور قرنیزی پویا رادیاتور

رادیاتور قرنیزی | جدیدترین و برترین سیستم گرمایشی جهان
ضمانت خدمات گارانتی کیفیت سرویس در محل


رادیاتور قرنیزی جدیدترین محصول

رادیاتور قرنیزیجدیدترین محصول

مزایای رادیاتور قرنیزی

رادیاتور قرنیزیمزایا...

محصولات رادیاتور قرنیزی

رادیاتور قرنیزیمحصولات...

رادیاتور قرنیزی چیست؟ رادیاتور قرنیزی

درباره رادیاتور قرنیزی بیشتر بدانید...

چرا رادیاتور قرنیزی؟؟؟

آشنایی با رادیاتور قرنیزی

 • رادیاتور قرنیزی

  رادیاتور قرنیزی | آشنایی بیشتر با رادیاتور قرنیزی

  رادیاتور قرنیزی, قرنیزی است که دورتادور ساختمان مانند قرنیز نصب می گردد که علاوه بر ظاهری کاملاً شبیه قرنیز با عبور آب گرم از دو لوله مقطعی که در پشت آن تعبیه شده است گرمایی یکنواخت در سرتاسر فضا انتشار می کند.
  رادیاتور قرنیزی همچنین . . .
  * جدیدترین سیستم گرمایشی حال حاضر جهان محسوب می شود
  * تلفیقی از قرنیز و رادیاتور ساختمان در قالب یک محصول می باشد.
  * ساخته شده از آلیاژ اکسترود آلومینیوم است که 5 برابر بیشتر از فولاد انتشار گرما دارد
  * از دو لوله عبور جریان آب با مقطع بیضی شکل در پشت قرنیز تشکیل شده است .
  * دارای گرمایش سریع مانند رادیاتورهای پره ای و گرمایش یکنواخت و از پایین ترین سطح مانند سیستم های گرمایش از کف می باشد
  * ساختار اتصالات و نحوه نصب آن بگونه ای است که نصب آن به سرعت انجام می گردد
  * به علت نصب در سرتاسر فضای منزل پخش گرما در این سیستم یکنواخت و دلنشین می باشد
  * به علت انتشار گرما از پایین ترین سطح زمین در مصرف انرژی صرفه جویی می کند
  * قابلیت اتصال به کلیه منبع های گرمایشی حال حاضر از جمله سیستم پکیج, موتورخانه , آبگرمکن و رادیاتور خورشیدی را دارد
  همین حالا اقدام به خرید رادیاتور قرنیزی کنید و از خدمات رایگان ما بهره مند شوید
  02634413264 - 02634455801 - 09125906809 - 09125759816
  رادیاتور قرنیزی | جدیدترین و برترین سیستم گرمایشی جهان - پویا رادیاتور

 • رادیاتور قرنیزی

  رادیاتور قرنیزیمعرفی پویا رادیاتور

رادیاتور قرنیزی با قابلیت نصب در مکان های مختلف...

رادیاتور قرنیزی در خانه

رادیاتور قرنیزیخانه

رادیاتور قرنیزی در فروشگاه

رادیاتور قرنیزیفروشگاه ها

رادیاتور قرنیزی در اماکن عمومی

رادیاتور قرنیزیاماکن عمومی

رادیاتور قرنیزی

سوالات متداول در مورد رادیاتور قرنیزی...

 • رادیاتور قرنیزی

  در مورد صدای سیستم ؛ من شنیدم که رادیاتور قرنیزی پرسروصداست

  در پاسخ به این سوال باید به عرض برسد که چنانچه این سیستم پرسروصدا بود به هیچ عنوان در بیمارستان ها, مدارس, اتاق های عمل و واحدهای روانپزشکی استفاده نمی شد. در حقیقت اگر نصب این سیستم توسط نصابان مورد تأیید شرکت که دارای گواهی نامه نصب باشند صورت بپذیرد به هیچ عنوان در این سیستم سرو صدا نخواهیم داشت. پروژه های زیادی که تا کنون نصب شده همگی بدون صدا و نارضایتی مشتریان بوده است.

 • رادیاتور قرنیزی

  آیا این سیستم نشتی یا چکه می کند

  نه به هیچ وجه, تنها زمانی امکان دارد این سیستم نشتی بدهد که در حین نصب رادیاتور قرنیزی و یا اتصالات آن آسیب ببیند که در این صورت حتی اگر نصاب هم متوجه نشود در تست اولیه بعد از نصب ایراد خودش را نشان می دهد و نصاب اقدام به تعویض و اصلاح آن می کند. در نتیجه چنانچه نصب این سیستم اصولی و توسط نصابان حرفه ای صورت بپذیرد نشتی نخواهیم داشت. در ضمن توجه به این نکته که جنس این محصول از بهترین نوع آلومینیوم می باشد و در مقابل خوردگی و خرابی از مقاومت بالایی برخوردار است , احتمال بروز این مشکل را بسیار کمتر می کند.

 • رادیاتور قرنیزی

  آیا این سیستم , هوا می گیرد

  رادیاتور قرنیزی از دو لوله یکپارچه جهت عبور جریان آب تشکیل شده است , پس به راحتی هوا نمی تواند به داخل این سیستم نفوذ کند. این در حالی است که دیگر سیستم های حرارتی موجود به دلیل داشتن مخرن های متفاوت بیشتر در معرض نفوذ هوا به داخل سیستم می باشند. اما چنانچه در رادیاتور قرنیزی به هر شکل چه در موقع نصب این سیستم یا در حین کار هوا نفوذ کند , این مشکل به راحتی و توسط شیر هواگیری که در انتهای کار نصب شده است , هواگیری می شود.

 • رادیاتور قرنیزی

  آیا این سیستم واقعاً می تواند فضای منزل را گرم بکند

  در پاسخ به این سوال با اطمینان می گوییم بله . جنس آلیاژ آلومینیوم به کار رفته در این سیستم که از رسانایی گرمایی بالایی برخوردار است و همچنین گستردگی این سیستم که در تمام نقاط فضای خانه نصب می شود و از سطح تبادلی گرمایی بالایی برخوردار می باشد , از دلایل مهم این ادعا می باشد. از طرفی تیم کارشناسان فنی شرکت طلوع نوآوران پویا قبل از هرگونه نصب این سیستم در پروژه ای محاسبات دقیق کالری گرمایی مورد نیاز آن ساختمان را انجام می دهند , که معمولاً در شهرهای سردسیری این کالری بیشتر می شود, و چنانچه قرنیز حرارتی به تنهایی نتواند کالری مورد نیاز را تأمین کند , این شرکت از نوعی مکمل گرمایی به نام کانوکتور جهت بالابردن حرارت استفاده می کند که معمولاً کسری کالری را جبران می کند. در ادامه ذکر این نکته خالی از لطف نیست که رضایت کامل مشتریان این شرکت در طی چند سال اخیر پشتوانه و دلگرمی ما جهت ادامه فعالیتمان بوده است.

 • رادیاتور قرنیزی

  من در منزل سیستم پکیج ندارم , و منبع گرمایشی ساختمان ما موتورخانه مرکزی است, آیا می توانم از رادیاتور قرنیزی استفاده کنم

  بله ! رادیاتور قرنیزی پویا می تواند به هر سیستمی که توانایی تولید آب گرم داشته باشد وصل گردد. رادیاتور قرنیزی به انواع منابع سیستمی گرمایشی رایج مانند پکیج, موتورخانه, آبگرمکن, آبگرمکن خورشیدی و... قابلیت اتصال دارد و کار می کند. البته باید توجه داشت که در صورت ایراد در هریک از منبع های گرمایشی موجود که نتواند فشار کافی و آب گرم مناسب تولید کند نمی توان انتظار عملکرد مناسب از این سیستم داشته باشیم, لذا خواهشمند است قبل از سفارش این محصول در مورد مشخصات سیستم گرمایش منزلتان با کارشناسان شرکت مشاوره و راهنمایی لازم را داشته باشید.

 • رادیاتور قرنیزی

  آیا در ساختمانی که از رادیاتور پره ای استفاده شده است می توان رادیاتور قرنیزی را جایگزین کرد

  بله! رادیاتور قرنیزی قطعاً می تواند با کمترین خرابی و دردسر جایگزین رادیاتور پره ای و یا شوفاژ در ساختمان های قدیمی ساز و یا کسانی که تمایل به تغییر سیستم گرمایش منزلشان هستند, بشود. این سیستم از همان انشعاب ها و لوله های کشیده شده سیستم قبلی استفاده می کند, فقط کافیست ابتدای انشعاب را به محل قرنیز پایین بیاید و از آنجا به سیستم وصل شود. با این عمل بلوک های رادیاتوری قبلیتان از فضای منزلتان حذف می شود و تجربه گرمای متفاوتی را خواهید داشت.

 • رادیاتور قرنیزی

  من هنوز هیچ منبع گرمایشی را انتخاب نکرده ام , پیشنهاد شما چیست

  همانطور که قبلاً اشاره شد سیستم رادیاتور قرنیزی محدودیتی در اتصال به منبع های گرمایشی مختلف ندارد, فقط کافیست آن منبع بتواند فشار کافی آب و گرمای لازم را تولید کند و به سیستم انتقال دهد. البته پیشنهاد ما پیکج های دو منظوره معتبر در بازار می باشد.

 • رادیاتور قرنیزی

  آیا رادیاتور قرنیزی از رادیاتور پره ای بهتر است

  بله , رادیاتور قرنیزی از نصب راحت تر و سریع تر و همچنین قیمت مناسب تری نسبت به رادیاتور پره ای برخوردار است. همچنین نحوه گرمایش رادیاتور قرنیزی به صورت تابشی و همرفتی از پایین ترین سطح ممکن است که گرمای ایجاد شده توسط این سیستم بسیار دلنشین تر از گرمای رادیاتورهای پره ای و یا پنلی می باشد. توضیحات کامل در خصوص تفاوت این سیستم را می توانید از صفحه "مقایسه با سیستم های گرمایشی" در سرتیتر درباره محصول مطالعه فرمایید.

 • رادیاتور قرنیزی

  رادیاتور قرنیزی چقدر هزینه برمی دارد

  هزینه تمام شده راه اندازی این سیستم به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. متراژ منزل, نقشه ساختمان, شیوه زندگی مصرف کننده, لباسی که در منزل می پوشید , اینکه بیمار هستید یا خیر, تمامی این فاکتورها می تواند در انتظار مصرف کننده از گرمای مورد نیاز تأثیر داشته باشد, در نتیجه هرچقدر مصرف کننده گرمای بیشتری نیاز داشته باشد به همان اندازه هزینه های پرداختیش بیشتر خواهد شد. اما طی بررسی ها و مقایسات صورت گرفته , در حال حاضر با در نظرگرفتن کاهش 30 درصدی لوله کشی در این سیستم در مقایسه با دیگر سیستم ها , حذف هزینه اضافی جهت تأمین قرنیز ساختمان و صرفه جویی در انرژی , قیمت تمام شده این سیستم به نسبت سایر سیستم های رایج پایین تر می باشد.

 • رادیاتور قرنیزی

  مگر سیستم گرمایش از کف بهره وری انرژی ندارد

  همانطور که می دانید عمل ترمودینامیک ثابت کرده است که گرما از پایین به سمت بالا می رود, یعنی ما هر چقدر سیستم گرمایشی خود را در پایین ترین سطح قرار دهیم بهره وری انرژی ما بیشتر خواهد شد. سیستم گرمایش از کف نیز بر پایه این اصل تولید شده است اما همانطور که می دانید این سیستم در کف زمین کارشده است و بالای آن از لایه هایی از سیمان و بتن پوشانده شده است. در نتیجه این سیستم جهت تأمین کیلوکالری مشخص گرما در فضا, می بایست کیلوکاری بیشتری تولید کند چرا که قسمت اعظمی از این انرژی در عبور کردن از لایه های بتونی اتلاف می شود. این در حالی است که سیستم رادیاتور قرنیزی با رعایت کردن این اصل بدون هیچ مزاحمتی گرمای خود را انتقال می دهد , در نتیجه به تولید گرمای کمتری به نسبت گرمایش از کف نیاز دارد و بهره وری انرژی در این سیستم بیشتر است.

 • رادیاتور قرنیزی

  آیا سیستم رادیاتور قرنیزی سیستمی متناسب با اصول بهداشتی سلامت است

  سیستم رادیاتور قرنیزی گرما را مانند سیستم گرمایش از کف به صورت تابشی و مانند سیستم رادیاتور پره ای به صورت همرفتی انتقال می دهد , که این انتقال همزمان تابشی و همرفتی گرما به عنوان یک روش برتر در گرم کردن بدن انسان به رسمیت شناخته شده است. گرمایی که در این حالت در فضا ایجاد می شود باعث ایجاد آرامش انسان می گردد. این سیستم برخلاف سیستم گرمایش از کف که به علت عبور گرما از سطوح فرش و موکت موجب انتقال گردو غبار و پرزهای فرش می شود و جهت افرادی که از بیماری آسم رنج می برند می تواند خطرناک باشد, هیچگونه گردو غباری را به فضا منتقل نمی کند,.

 • رادیاتور قرنیزی

  آیا ما می توانیم این سیستم را خودمان نصب کنیم

  ما به هیچ عنوان این کار را توصیه نمی کنیم, این سیستم با وجود ظاهر نصب راحت , ولی نیاز به ظرافت و تخصص خاص خود را دارد که حتماً می بایست توسط نصابان مورد تأیید شرکت نصب و راه اندازی صورت بپذیرد در غیر اینصورت کوچکترین اشتباه ممکن است سبب نشتی و عدم کارآیی صحیح این سیستم گردد.

 • رادیاتور قرنیزی

  جنس اتصالات به کار گرفته شده چیست

  جنس اتصالات این محصول از بهترین ماده مقاوم انتخاب شده که دارای کیفیت و دوام فوق العاده ای می باشد.

 • رادیاتور قرنیزی

  آیا رادیاتور قرنیزی روی دیوار های خاصی نصب می گردد

  خیر, این سیستم توانایی نصب بر روی هر نوع دیوار و سطحی را دارد. حتی بر روی دیوار های چوبی نیز قابل نصب می باشد

 • رادیاتور قرنیزی

  آیا رادیاتور قرنیزی نیاز به کف سازی دارد

  رادیاتور قرنیزی بالاتر از سطح زمین و در محل قرنیز ساختمان نصب می گردد در نتیجه هیچ تأثیری بر پوشش کف نهایی نخواهد داشت.

 • رادیاتور قرنیزی

  در محل هایی که دیوار قطع می شود چه می شود

  در قسمت هایی از دیوار که قطع می شود مثل چهارچوب درب ها یا راهروها ما به دوحالت برخورد می کنیم, چنانچه قسمت بعد از اتصال دیوار متراژ کمی داشته باشد از رادیاتور قرنیزی کاذب استفاده می کنیم, قرنیز کاذب دقیقاً همان رادیاتور قرنیزی با این تفاوت که دو لوله عبور جریان در پشت آن وجود ندارد و صرفاً جهت زیبایی کار نصب می گردد. ولی چنانچه ادامه دیوار طولانی باشد از محلی که قرنیز قطع شده است , انشعاب لوله از زیر زمین به نقطه شروع قرنیز در طرف دیگر دیوار منتقل می گردد.

 • رادیاتور قرنیزی

  رادیاتور قرنیزیمزایای رادیاتور قرنیزی

  در رادیاتور قرنیزی هوشمند پویا با نصب سنسورهای الکترونیکی دما، دمای هر محیط( زون) بطور مداوم اندازگیری شده و برای کنترل پنل مرکزی ارسال می گردد. کنترل پنل این اطلاعات را با دمای تنظیمی برای آن محیط مقایسه نمود و در صورت سرد بودن آن محیط نسبت به دمای تنظیمی، فرمان برقراری جریان آب را از طریق رله به شیر برقی ارسال می نماید پس از اینکه دمای محیط به دمای تنظیمی رسید مجدداً کنترل پنل فرمان قطع جریان آب را به شیر برقی ارسال می نماید. بدین ترتیب هر اتاق ( زون) می تواند دمایی مختص خود و متفاوت با دمای سایر زونها داشته باشد. | ادامه مطلب...

 • رادیاتور قرنیزی

  رادیاتور قرنیزیمقایسه رایاتور قرنیزی با سایر سیستم های گرمایشی

  در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و صنعت رو به رشد تأسیسات و ساختمان دیگر در کمتر ساختمان نوسازی شاهد احداث سیستم های قدیمی مانند بخاری نفتی , بخاری گازی و شومینه که تقریباً از رده خارج شده اند می باشیم. ادامه مطلب...

 • رادیاتور قرنیزی

  رادیاتور قرنیزیرادیاتور قرنیزی

  رادیاتور قرنیزی پویا ارائه دهنده سیستم های رادیاتور قرنیزی دکوراتیو با قابلیت هوشمند سازی است. یکی از محصولات جدید روز دنیا که به نوعی آخرین تحول سیستم گرمایشی حال حاضر جهان شمرده می شود رادیاتور قرنیزی می باشد که این شرکت توانست با سرمایه گذاری بر این محصول جدید و با تکیه بر دانش تیمی خبره از متخصصین و مهندسین داخلی و خارجی برای اولین بار این محصول را با شرایط محیطی و اقلیمی ایران و با برند پویا رادیاتور تولید کند. این شرکت در طی سال های اخیر موفق به نصب و راه اندازی این سیستم در بیش از هزار پروژه مختلف در سراسر ایران شده است و توانسته با اعطای نمایندگی ها و عاملیت های مختلف فروش تا حد زیادی این محصول را به مردم عزیزمان معرفی نماید.


  مطالب مرتبط:
  رادیاتور قرنیزی - رادیاتور دکوراتیو - رادیاتور هوشمند

مزایای رادیاتور قرنیزی

درباره مزایای رادیاتور قرنیزی بیشتر بدانید...

پروژه های رادیاتور قرنیزی

نمونه پروژه های اجراییپروژه ها

کاتالوگ رادیاتور قرنیزی

دریافت کاتالوگکاتالوگ

سوالات رادیاتور قرنیزی

سوالات متدوالسوالات

مزایای رادیاتور قرنیزی

 • رادیاتور قرنیزی


  رادیاتور قرنیزیپخش یکنواخت گرما
  اگر شما بتوانید فقط 1 درجه سانتی گراد دمای سیستم گرمایشی خود را کاهش دهید , می توانید تا 10% در هزینه های سالیانه انرژی پرداختی خود صرفه جویی نمایید. اگر گرمای شما به صورت یکنواخت و مساوی در سرتاسر فضای منزلتان به سرعت انتشار یابد آنگاه شما به درجه حرارت مورد نیازتان از انرژی استفاده می کنید و نیازی نیست مانند سیستم های دیگر جهت گرم کردن یک فضای سرد , درجه حرارت سیستم را تا جای امکان بالا ببریم. در سال های خیلی دو آینده نیز, زمانی که رادیاتور قرنیزی به پایان عمر فیزیکی خود رسیده باشد شما نباید نگران باشید چرا که تمام موارد به کارگرفته در این سیستم تجدید پذیر و سازگار با محیط زیست می باشند. * کم کردن 1.25 درجه سانتی گراد از دمای سیستم گرمایشی معادل کم شدن 5% ای انتشار کربن در فضا می باشد. * به دلیل پخش گرما در سرتاسرفضا با استفاده از رادیاتور قرنیزی حداکثر دمای مورد نیاز جهت این سیستم 55 درجه سانتی گراد می باشد که این خود به معنی کاهش 80% انتشار کربن در فضا می باشد.
  رادیاتور قرنیزیعدم اشغال فضا
  حذف رادیاتورهای پره ای , بلوک های رادیاتوری , بخاری و هر سیستم فیزیکی که معمولاً بخشی از فضای ساختمان را اشغال می کرد و بازگشت این فضاها به فضای مورد استفاده ساختمان ارزش افزوده ای به ساختمان مالک می دهد که چنانچه شما یک مشاوراملاک واسطه یا فروشنده هستید می توانید ملک خود را سریع تر و با قیمتی بالاتر به فروش برسانید
  رادیاتور قرنیزی پویا همچنین منافع ذیل را جهت مصرف کننده دارد:
  * با آزاد سازی دیوار ها , احساس فضای بیشتری را ایجاد می کند * تنوع در چیدمان دکوراسیون منزل را بیشتر می کند. * آزادی عمل مصرف کننده را در تغییر رنگ دیوار یا کاغذ دیواری زیادتر می کند * می تواند از این سیستم به عنوان ابزاری جهت مخفی کردن کابل های عبوری منزل مانند تلویزیون یا سیستم های صوتی استفاده کرد که به زیبایی منزل کمک شایانی می کند * بر روی هر سطح و دیواری قابل نصب می باشد و محدودیت های سیستم های دیگر را ندارد * به دلیل نصب روکار این سیستم نگهداری و تعمیرات آن بسیار راحت و سریع می باشد
  رادیاتور قرنیزی امنیت بالا
  این که استقبال از این محصول توسط مراکز خاص مانند بیمارستان ها, مهدکودک ها و مدارس رو به افزایش است یک دلیل روشن دارد و آن این است : "رادیاتور قرنیزی ایمن ترین سیستم گرمایشی جهان است"
  از جمله دلایل این ادعا به شرح ذیل است:
  * این سیستم از هیچ گوشه تیز و لبه برنده ای تشکیل نشده است ؛ دریچه ها , شیرآلات و لبه های تیز پره های رادیاتورهای دیواری پره ای از جمله دلایل اصلی حوادث آسیب دیدگی محسوب می شوند. * به دلیل داشتن سطحی صاف به راحتی قابل تمیز کردن با دستمال است. * به دلیل پخش در سرتاسر ساختمان , این سیستم جهت گرم کردن فضا نیازی به دمای بالای آب ندارد و با دمایی بین 40 الی 50 درجه سانتی گراد می تواند فضای منزل را به بهترین نحو گرم کند , در نتیجه نگران سوختگی دست کودکانتان نباشید! * تعمیرات و نگهداری این سیستم بسیار راحت و ایمن می باشد و نیازی به خراب کاری و ابزار خاص ندارد
  رادیاتور قرنیزی کاهش مصرف انرژی
  - افزایش بهره وری در انرژی بین 20 الی 25% نسبت به سیستم های دیگر
  - سازگاری اتصال به سیستم های گرمایشی انرژی های تجدید پذیر
  - زمان پاسخگویی کم به درخواست کم یا زیاد شدن حرارت , برعکس سیستم گرمایش از کف که زمان بر می باشد
  - محتوای آب کم , تقریباً 1/2 الی 1/3 کمتر از سیستم های دیگر رایج مانند رادیاتور و گرمایش از کف
  - گرمایش سریع منزل در کوتاه ترین زمان ممکن, در مواقع نیاز و خاموش کردن راحت آن
  - به دلیل انتقال تابشی و همرفتی گرما , تمامی گرما فقط به فضای اتاق انتقال می یابد و از اطلاف در دیوارها و زمین جلوگیری می کند
  - به حداکثر رساندن عملکرد به دلیل انتقال گرما از پایین ترین سطح ممکن اتاق با توجه به خاصیت بالارونده گرما
  - توزیع یکنواخت گرما در سرتاسر فضا , طوری که اختلاف دما در تمامی نقاط فضا ناچیز است
  رادیاتور قرنیزی نصب سریع و رایگان
  تماس با ما
  رادیاتور قرنیزی | جدیدترین و برترین سیستم گرمایشی جهان - پویا رادیاتور


مقایسه رادیاتور قرنیزی با رادیاتور پنلی و پره ای

 • مقایسه رادیاتور قرنیزی با دیگر سیستم های گرمایشی


  * رادیاتور قرنیزی برعکس رادیاتور پنلی دو منظوره است یعنی علاوه بر سیستم گرمایشی , قرنیز منزل را نیز شامل می شود
  * رادیاتور قرنیزی بین 20 الی 25 درصد از بهره وری انرژی بیشتری نسبت به رادیاتور پنلی برخوردار است
  * رادیاتور قرنیزی با تمامی سیستم های گرمایش انرژی تجدید پذیر و حتی دیگ های بخار معمولی کار می کند
  * صرفه جویی در فضا , آزاد کردن دیوارها و آزادی عمل در چیدمان اتاق , که رادیاتور پنلی این ویژگی را ندارد
  * گرمای دلنشین از سطح زمین به فضای اتاق انتشار می یابد در حالی که در رادیاتور پنلی معمولاً از یک متری سطح زمین انتشار گرما شروع می شود
  * در سیستم رادیاتور قرنیزی هیچ علائمی از گردو غبار و آلودگی محیطی مشاهده نمی شود
  * راحتی در تمیز کردن رادیاتور قرنیزی به دلیل سطح صاف در مقایسه با رادیاتور پنلی که معمولاً تمیزکاری آن سخت می باشد
  * رادیاتور قرنیزی به دلیل نداشتن هیچگونه لبه تیز یا لوله و اتصالات و شیرآلات خاص برعکس رادیاتور پنلی از ایمنی بالایی برخوردار است
  * رادیاتور قرنیزی دارای نصب سریع و راحت تر در مقایسه با رادیاتور پنلی می باشد
  * رادیاتور پنلی جهت گرم کردن اتاق با انتقال گرما به بالا و در نهایت گردش گرما به پایین پس از برخورد به سقف فضا را گرم می کند که این قضیه در فضاهایی با ارتفاع سقف بلند و یا وجود پنجره های فراوان گرم کردن را زمان بر می کند, این در حالی است که رادیاتور قرنیزی با جریان تابشی و همرفتی از سطح زمین فضا را در کوتاهترین زمان ممکن گرم می کند
  * رادیاتور پنلی برعکس رادیاتور قرنیزی در دمای پایین توان گرم کردن فضای اتاق را ندارد
  - دمای پایین یک سیستم گرمایشی نیازمند سطح تماس بزرگتر جهت انتقال بهتر انرژی می باشد, که رادیاتور پنلی این ویژگی را ندارد
  * مصرف انرژی در رادیاتور قرنیزی در مقایسه با رادیاتور پنلی به مراتب کمتر می باشد. (شکل ذیل نحوه مصرف انرژی در این دو سیستم را نشان می دهد
  رادیاتور قرنیزی
  رادیاتور قرنیزی | جدیدترین و برترین سیستم گرمایشی جهان - پویا رادیاتور


مقایسه رادیاتور قرنیزی با سیستم گرمایش از کف

 • مقایسه رادیاتور قرنیزی با دیگر سیستم های گرمایشی

  رادیاتور قرنیزی پویا


  * نصب سریع و آسان رادیاتور قرنیزی در مقابل نصب پر دردسر گرمایش از کف که نیاز به کف سازی و خرابی دارد
  * روشن و خاموش کردن سیستم رادیاتور قرنیزی معمولاً 20 الی 30 دقیقه طول می کشد تا کل فضای سرد اتاق به دمای ایده آل برسد ولی در سیستم گرمایش ازکف معمولاً این زمان بین 8 الی 9 ساعت به طول می انجامد
  * رادیاتور قرنیزی هیچ محدودیتی در خصوص طبقه واقع شده ساختمان یا نوع و جنس کف ساختمان ندارد, در حالی که این محدودیت ها برای سیستم گرمایش از کف کاملاً پررنگ است
  * رادیاتور قرنیزی علاوه بر سیستم پکیج توانایی اتصال به کلیه انرژی های تجدید پذیر از جمله پمپ های گرمایی و یا آبگرمکن های خورشیدی را دارد
  * صرفه جویی در مصرف آب ؛ آب جریان در سیستم رادیاتور قرنیزی به مراتب کمتر از محتوای آب جاری در سیستم گرمایش از کف می باشد
  * در صورت بروز هرگونه مشکل فنی در سیستم رادیاتور قرنیزی , آن مشکل در اسرع وقت و بدون هیچگونه خرابی قابل حل می باشد در حالی که چنانچه کوچکترین نشتی آبی در سیستم گرمایش از کف رخ دهد, نه تنها مصرف کننده به علت توکار بودن این سیستم متوجه نمی شود بلکه زمانی متوجه می شود که می بایست جهت تعمیر سیستم کل کف اتاق تخریب گردد تا محل نشت شناسایی گردد
  * رادیاتور قرنیزی , قرنیز ساختمان را هم بدون هزینه اضافه تأمین می کند
  * یکی از ایرادات مهمی که به سیستم گرمایش از کف وارد می شود این است که این سیستم عکس العمل کندی در مقابل کم و زیاد کردن دما دارد. این مشکل معمولاً در شب ها بیشتر بروز می کند طوری که مصرف کننده ابتدای شب به دلیل سرد بودن دمای سیستم را بالا می برد و معمولاً پاسخ به این افزایش دما از سوی این سیستم کند می باشد , بعد از ساعتی که دمای اتاق بالا می رود مصرف کننده با کم کردن دما قصد بر کاهش دما را دارد که به دلیل نگه داشتن طولانی مدت گرما توسط این سیستم کاهش دما سریع اتفاق نمی افتد و معمولاً مصرف کننده روی به باز کردن پنجره ها می آورد و این یعنی اتلاف انرژی و پایین بودن بهره وری این سیستم
  * در نقطه مقابل رادیاتور قرنیزی در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به کاهش یا افزایش دما پاسخ می دهد و این به معنای بهره وری بالای این سیستم است

  رادیاتور قرنیزی | جدیدترین و برترین سیستم گرمایشی جهان - پویا رادیاتور


رادیاتور قرنیزی |رادیاتور قرنیزی پویا
 • رادیاتور قرنیزی
تلفن تماس: 09125906809
آدرس وب سایت:
ساعات کاری: هر روز 9 صبح تا 17:00شب
5 stars - based on 12 reviews

تماس باما

رادیاتور قرنیزی پویا رادیاتور
جدیدترین و برترین سیستم گرمایشی جهان

o استان البرز-کرج-گوهردشت-خیابان داریوش- نبش کوچه آریا-ساختمان مهربانو-ط 5 واحد 8
4 02634413264 | 02634455801 | 02634455802 | 02634211589
4 09125759816 | 09125906809